A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
Київська область

Свято юного натураліста на відкритому просторі

Дата: 22.09.2020 16:20
Кількість переглядів: 469

D:2020-2021САЙТСвято юного натураліста1.JPGЩороку у вересні в українських закладах натуралістичного спрямування традиційно проходить Свято юного натураліста.

З нагоди такого екосвята у закладі ЦЕНТ БМР відбувся цікавий захід, під час якого юні природознайки, вихованці ЦЕНТ та учнівська молодь (учні БЗШ №22) спілкувалися з тваринами «Живого куточку».

Варто сказати, що зустріч школярів із представниками фауни відбулася на відкритому просторі – на подвір’ї закладу. Діти були в захопленні від кролички Нюші, морської свинки Матільди, а тут ще «підійшов» на знайомство маленький їжачок Колючка.

А вже про особливості поведінки тварин розповідала дітям керівник гуртка «Мої улюбленці» Людмила Павліченко. Також відповіла на запитання учнів, зокрема, чим харчуються декоративні кролики, морські свинки, папуги, рибки, черепахи, адже вони прийшли не пустими руками, а з гостинцями для пунастиків профільного закладу, який в Білій Церкві опікується друзями природи.

Сприятлива погода, лагідне осіннє сонечко та цікаві знання про маленьких друзів створили всім, хто був присутнім на такому нестандартному екосвяті, чудовий настрій.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора