Заходи до Дня Збройних сил України у БСШ №1 "Уклін усім, хто край свій боронить"

Дата: 07.12.2020 16:18

6 Грудня - це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави.

День Збройних сил України - це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України в БСШ №1 серед учнів 1-Б, 2-В та 4-Г класів (класоводи Черниш С.П., Фофанова М.М., Байбарза Т.М.) були проведені заходи, спрямовані на виховання глибоких патріотичних почуттів, формування активної громадянської позиції щодо єдиної цілісної держави та захисту її кордонів.

Традиційно учні 2-В класу передали волонтерами виготовлені власноруч сувеніри та малюнки зі словами підтримки та вдячності воїнам, які боронять східні кордони України.