До Дня Захисника України спортивні змагання "Козацькі забави", а також посвята в козачата учнів 2-х класів БЗШ №5

Дата: 13.10.2020 16:15

Гра "Козацькі забави" для 3-4 класів12 та 13 жовтня з нагоди Дня захисника України у БЗШ І-ІІІ ступенів №5 пройшли на спортмайданчику спортивні змагання «Козацькі забави» (2-11 кл.) з метою виховання в учнів патріотичних почуттів, волі до перемоги, сили духу, взаємоповаги один до одного та взаєморозуміння. У склад команд входили як дівчатка, так і хлопчаки.

Для учнів 2-х класів відбулася «Посвята в козачата». Юні козачата склали іспит на знання історії козацтва, брали учать у спортивних змаганнях.

Команди  5–11 класів стали учасниками в таких естафетах: біг по купинах, стрибки, ведення м’ячів в обручах, стрибки зі «зв’язаними» ногами та ЗФП, «футбольна естафета».

Перемогу здобули такі команди:  2-Б,  5-В, 7-Б, 8-А, 9-А, 10-А класів.

Також 12 жовтня  відбувся товариський матч із футболу між командами 4-Б та 4-Г класів, приурочений Дню Захисника України.