До свята Великодня серед учнів БНВО «Звитяга» тривав конкурс «Великодня писанка».

Дата: 29.04.2020 16:14

До свята Великодня серед учнів БНВО «Звитяга» тривав конкурс «Великодня писанка». Діти створювали  свої справжні писанки до Великоднього столу. Кожна писанка стала справжнім шедевром,  по своєму красива та оригінальна.

У групі Facebook та Instagram тривало голосування за різними номінаціями: «Найкреативніша писанка», «Найяскравіша писанка», «Найбільша кількість писаок на фото» тощо. Переможці відповідної номінації були визначені за кількістю коментарів.

Найбільшу увагу привернула робота учня 4Б класу – Іллї Бац, який навіть після конкурсу, продовжував дивувати своїми прекрасними та оригінальними роботами учасників голосування. В нашому конкурсі його робота отримала найбільшу кількість коментарів і «вподобайок», та відповідно, - звання «Найкраща писанка». Результати проведеного конкурсу, роботи переможців в інших номінаціях та протокол голосування висвітлені у групі Facebook.