ХІ міський фотоконкурс «Біла Церква очима молодих». БСПМШ № 16

Дата: 29.04.2020 16:05

Наше рідне місто – найкраще на Землі. Воно дійсно зачаровує. Це земля славетних українців, мальовничих краєвидів і безмежної любові до святинь наших предків. Сьогодні воно оновлюється і перетворюється на сучасне європейське місто. Найбільшою окрасою будь-якого міста чи селища є його мешканці. Саме люди роблять його МІСТОМ ДОБРА.

Учні Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи № 16 ім. М. О. Кириленка, не зважаючи на карантинні обмеження, продовжують брати активну участь у творчих конкурсах. Протягом навчального рокуПорхун Олена (7-Г), Юсупова Тетяна (4-Г), Коблицька Олександра (8-Г) разом із керівником еколого-натуралістичного гуртка Юсуповою Валентиною Миколаївною робили світлини найяскравіших моментів життя білоцерківців і рідного міста. З нетерпінням будемо чекати на результати ХІ міського фотоконкурсу  «Біла Церкваочима молодих».

Галкіна Л. В., заступник директора школи з ВР