Народжені у вишиванці. Українки, які змінили світ. БЗШ №20

Дата: 09.03.2021 15:52

Лідери учнівського самоврядування Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 підготували проєкт "Народжені у вишиванці.  Українки, які змінили світ." Своєю багатогранною діяльністю ці видатні українські жінки вплинули на розвиток і становлення української держави.

Вони внесли вагомий вклад в культуру, мистецтво, освіту, спорт, науку, літературу і багато інших сфер життя України. А також протягом усієї багатовікової історії щиро вболівали за свою країну та її соціально-економічний розвиток. Українська жінка – особливий феномен, що не має аналогів у світі!

Ця тема особливо потрібна напередодні 8 березня. Адже це не свято краси та весни. Це, в першу чергу, день жінок та захисту їхніх прав.