Фотоконкурс «Я на карантині», БЗШ № 3 ім. Т. Г. Шевченка

Дата: 29.04.2020 15:47

Карантин триває.. !!! Дорослим людям важкоперебувати в ізоляції, а дітям бути без друзів, не ходити на своїулюбленізаняття в гуртки, музичнішколи, танцювальністудіїнабагатоскладніше. Тому, щоброзбавитибуденніднівдома, для учнів, батьків та вчителівБЗШ №3 ім. Т. Г. Шевченкабулоорганізовано ФОТОконкурс «Я на карантині»   Дітипід час карантину експерементують, створюютьщосьновесвоїми руками, хтосьдивуєкулінарними шедеврами, хтосьуміє на шпагатічитати книжку, хтось «їздити» на тракторі, працювати на присадибнійділянці…. Учителізуміли в незвичних для них умовахпроводитицікаві й нестандартні уроки, опанувалиновітехнології в Інтернеті….

Протягом тижня , з 01.04 до 10.04,  всі бажаючі надсилали свої фото занять під час карантину: навчаємось, розважаємось, дотримуємось правил особистої гігієни, індивідуального захисту та ін. у Facebook на шкільну сторінку БЗШ № 3 ім. Т. Г. Шевченка . Переможця  обирали за найбільшою кількістю вподобайок. Голосували з 11.04 з 00:01 до 13.04. по 23:59. Тож найбільшу кількість вподобайок (316) набрала учениця 3-В класу Анастасія Шкарівська. Переможниця одержала свій подарунок, але не залишилися без уваги й ті наймолодші школярики, які посіли ІІ й ІІІ місце. Це Гребеніченко Назар (1-А кл) 246 вподобайок та Карпенко Даша (1-А кл)-186.