Свято Стрітення в  ДНЗ № 35 “Вербиченька”

Дата: 17.02.2020 15:40

Вже стало традицією проведення свята Стрітення 14 лютого 2020 року в дошкільному  навчальному закладі №35 ”Вербиченька”. Музичний керівник Шевченко Т.М. підготувала цікавий сценарій.
Ведуча свята  Никоненко Н.І. розповіла про те, як з давніх давен люди вірили, що на Стрітення, обов’язково, має «змагатися зима з весною». В цей день вони зустрічаються, і хто переможе - тому до кінця місяця і господарювати. Інструктор з фізичного виховання Кравченко І.О. та вихователь Медвідь О.Л.  , які виконували ролі зими та весни, організовували з дітьми середніх та старших груп ігри-розваги, під час яких діти демонстрували свою спритність, винахідливість та правильність виконання основних спортивних рухів. Пригадали ведучі  ще про один звичай – випікання пташок «жайворонків». Люди вірили, що птахи на своїх крилах приносять з далекого краю Весну, проганяють холодну Зиму. Діти на святі з нетерпінням чекали приходу Весни і Зими з піснями, іграми, веселощами.
 По завершенню свята діти вийшли на майданчики і закликали весну.