В гостях у казки. ЗДО №16 "Пролісок"

Дата: 30.03.2021 15:40

До Міжнародного  дня театру у ДНЗ N 16 «Пролісок» з 22.03 по 26. 03.2021 року пройшов тиждень театралізованої діяльності «В гостях у казки» . Розкриваючи сюжети казок, оповідань, діти з радістю виконували взяті на себе ролі. Вихователі створили для цього середовище, яке дало змогу розкритися творчим талантам та акторським здібностям дітей.

У рамках Тижня театралізованої діяльності  вихованці  показали інсценізацію казок «Ріпка», «Троє поросят»», «Лисичка та журавель».

Ніщо так не зближує дорослих і малих, як злагоджена та творча співпраця задля досягнення омріяного результату, який втілився у справжній вернісаж  театралізованих  дійств. Завершився тиждень гарними враженнями, емоціями та цікавим досвідом.