150 років від дня народження Лесі Українки. БЗШ №11

Дата: 24.02.2021 15:35

25 лютого на загальнодержавному рівні Україна відзначає 150 років від дня народження Лесі Українки - письменниці, перекладачки, фольклористки, культурної діячки. Ця геніальна українська поетеса була людиною виняткової мужності, принциповості, духовної краси та мистецької обдарованості. Її безсмертні твори надихають, додають сил та впевненості. У спадок майбутнім поколінням Леся Українка передала  велику мудрість справжньої любові до України, яку вона пронесла через усе своє життя.

З нагоди ювілею видатної літераторки у бібліотеці Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 відбулося літературно-мистецьке  свято «Нехай мої струни лунають», у якому взяли участь учні 7-х, 8-х та 11-х класів. Учасники заходу декламували  поетичні рядки різними мовами, співали пісні на слова Лесі Українки, інсценізували уривки із драми-феєрії «Лісова пісня». Слова із віршів  «Давня весна», «Contra spem spero», «Тиша морська»  та інших поезій виблискували різними барвами, дивували  образами , по-особливому гармонійно звучали. Також у читальному  залі оформлено тематичну книжкову виставку «Довго щирими сими словами до людей промовлятиму я..», яка знайомить відвідувачів із сторінками життя та творчості славетної поетеси. Із задоволенням учні взяли участь у творчих проєктах , приурочених до ювілею Лесі Українки: фотоконкурсі  «Образ Мавки вашими очима», конкурсі малюнків-ілюстрацій до творів, створенні лепбуку «Я буду вічно жити!»

Творчість Лесі Українки багатогранна  та самобутня, а її поезія – вічна!