Турнір "Веселі шашки" в ДНЗ № 35

Дата: 29.03.2021 15:33

Виростити зі свого малюка розумну, успішну, самодостатню людину — мрія будь-якого сучасного батька та педагога.

Одним з головних способів пізнання світу у маленьких дітей є гра, тому важливо щоб ігровий процес був не тільки цікавим, але і корисним, сприяв розвитку позитивних якостей.

Шахи— класична настільна гра, що  отримала статус «гра інтелектуалів» та  здобула популярність ще в VI столітті н. е. Навчання шахів дітей дошкільного віку — відмінне рішення для забезпечення  дитині всебічного  розвитку, корисна для розвитку пам'яті, логіки, уваги, концентрації.

Ось і в нашому садочку  пройшов турнір «Веселі шашки» серед вихованців старших груп № 3 та № 5 (керівники гуртка Мальчикова О.О., Ляшенко Т.Г.)

Основним завданням  заходу було закріпити знання дітей про шашки, сприяти розвитку навиків гри, розвивати самоконтроль та впевненість, формувати доброзичливе ставлення до супротивника.