A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
Київська область

Підсумки ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Дата: 01.03.2021 15:32
Кількість переглядів: 105

 

 

Вітаємо переможців та учасників

ІІ (обласного) етапу

Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-долідницьких робіт

учнів-членів Малої академії наук України 

 

43 юних дослідники Білоцерківського територіального відділення МАН України, учні 9-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, пройшли випробовування протягом п'яти днів конкурсу. Цього року конкурс проходить онлайн і вперше – за новими правилами. У середовищі Zoom конкурсанти у своїх секціях презентували результати власних наукових досліджень під час постерного захисту та наукової конференції. Найбільш масштабний МАНівський конкурс у 2021 році проходить у 62 секціях, у яких цьогоріч було представлено 325 дослідницьких проєктів учнівською молоддю Київщини.

Протягом п’яти днів напружених змагань юні білоцерківчани вибороли 16 перших, 11 других та 8 третіх місць. Переможцями обласного етапу конкурсу-захисту стали юні дослідники та їх наукові керівники а саме:

 

Секція 

ПІБ учасника 

ІІ етапу

Заклад освіти

Клас 

Місце 

Науковий керівник

Наукове відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

1

Літературна творчість

Писаренко 

Євгенія Валентинівна

БЗШ №7

9

І

Попова Людмила Валентинівна

2

Зарубіжна література

Гродзь 

Марк Олександрович

БЗШ №6

11

ІІ

Якушко 

Лариса Іллінічна

3

Фольклористика 

Качанівська Вікторія Олександрівна

Ліцей-МАН

11

ІІІ

Плівачук Катерина Володимирівна

Наукове відділення мовознавства

4

Англійська мова

Кабатов

Тимур Дмитрович

БСШ №9

10

І

Шишко 

Інна Петрівна

5

Німецька мова

Погребняк 

Поліна Андріївна

БСШ №9

10

І

Філіпович 

Людмила Іванівна

6

Французька мова

Ільницька 

Валерія В’ячеславівна

Перша гімназія

10

І

Хмельницька 

Ірина Валентинівна

7

Українська мова

Козленко 

Ольга Олександрівна

БЗШ №18

11

ІІ

Войдевич Світлана Олександрівна

8

Польська мова

Ступенко 

Дар’я Вікторівна

БСШ №1

11

ІІІ

Бассараба 

Надія Миколаївна

Наукове відділення філософії та суспільствознавства

9

Педагогіка 

Бицюра 

Артем Сергійович

БСШ №1

11

І

Іванченко

 Надія Петрівна

10

Журналістика 

Кравець Дмитро Олександрович

БЗШ №6

10

І

Омельченко 

Тетяна Вікторівна

Наукове відділення історії

11

Історія України

Геращенко 

Даніїл Сергійович

БСПМШ №16

11

І

Потильчак 

Світлана Йосипівна

12

Археологія 

Снігур 

Аліса Костянтинівна

ЦПО Соняшник

10

І

Гаврилюк 

Валерій Юрійович

13

Історичне краєзнавство

Шквира 

Юлія Юріївна

Ліцей-МАН

10

І

Бурлака 

Сергій Іванович

14

Етнологія 

Якименко 

Юлія Олександрівна

ЦПО Соняшник

10

І

Гаврилюк 

Ольга Миколаївна

Наукове відділення наук про Землю

15

Гідрологія 

Зелена 

Вікторія Петрівна

БЗШ №21

10

І

Мельник Людмила Миколаївна

Наукове відділення технічних наук

16

Електроніка та приладобудува-ння

Повзун 

Олександр Сергійович

БСПМШ №16

11

І

Гаркуша

Олена Іванівна

Наукове відділення комп’ютерних наук

17

Технології програмування

Чернюк 

Вікторія Андріївна

БЗШ №18

9

ІІ

Чернюк 

Андрій Васильович

18

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

Ткаченко 

Артем Ігорович

БСШ №12

11

ІІ

Зеленська 

Наталія Іванівна

Наукове відділення математики

19

Математика 

Мартінсен 

Ізабель Жозефіна

БЗШ №18

11

ІІІ

Думкіна 

Ольга Миколаївна

20

Прикладна математика

Мойса Анастасія Святославівна

БСПМШ №16

11

ІІІ

Кирдей 

Ірина Дмитрівна

Наукове відділення фізики і астрономії

21

Астрономія та астрофізика

Бежегнар 

Юлія Романівна

Ліцей-МАН

11

І

Грушник 

Оксана Іванівна

22

Теоретична фізика

Хруль 

Олександра Сергіївна

БСШ №1

11

ІІ

Андрущенко Григорій Федосійович

23

Експеримента-льна фізика

Федоренко 

Надія Вікторівна

БЗШ №18

10

ІІ

Беженар 

Антоніна Анатоліївна

Наукове відділення економіки

24

Мікроекономіка та макроеконо-міка

Добрянський 

Денис Анатолійович

Перша гімназія

11

ІІІ

Москаленко 

Василь Анатолійович

Наукове відділення хімії та біології

25

Ботаніка 

Климчук Олександр Володимирович

БЗШ №6

10

І

Сабадин 

Валентина Яківна

26

Хімія

Михайлюк Дмитро Олександрович

БСШ №1

10

І

Кушнір 

Ірина Михайлівна

27

Біологія людини

Дударєва Анастасія Костянтинівна

Гімназія №2

10

ІІ

Дударєва Оксана Володимирівна

28

Загальна біологія

Григор 

Дарина Петрівна

Колегіум 

10

ІІІ

Лясота 

Василь Петрович

29

Валеологія

Мазур 

Денис Миколайович

БЗШ №6

9

ІІІ

Путілова Людмила Олексіївна

Наукове відділення екології та аграрних наук

30

Екологія 

Григорчук 

Олександра Сергіївна

БЗШ №17

10

І

Злочевська 

Ніна Олександрівна

31

Ветеринарія

 та зоотехнія

Томашевська

Аріна Ростиславівна

БСПМШ №16

10

ІІ

Бачківський Володимир Михайлович

32

Селекція

 та генетика

Єрко 

Вікторія Ігорівна

БЗШ №6

10

ІІ

Сабадин 

Валентина Яківна

33

Екологія 

Руденко 

Вероніка Олександрівна

ЦТДЮК

9

ІІ

Грабовська 

Тетяна Олександрівна

34

Ветеринарія

 та зоотехнія

Гіптенко 

Софія Ігорівна

ЦТДЮК

10

ІІ

Лясота 

Василь Петрович

35

Охорона довкілля та раціональне природокористування

Паламарчук Костянтин Олегович

БЗШ №17

9

ІІІ

Семененко 

Людмила Земфірівна

 

Бажаємо успіхів

нашим юним дослідникам і їх науковим керівникам!

 


« повернутися

Вхід для адміністратора