Заходи до дня народження В.О.Сухомлинського в ДНЗ (ЦРД) №18 «Ясочка»

Дата: 27.09.2018 15:32

У ДНЗ (ЦРД) № 18 «Ясочка» було проведено тематичний тиждень «Стежками оповідань В.О. Сухомлинського». Разом із батьками організували виставку художніх робіт за творами В.Сухомлинського. Під час  музичної розваги «Все починається з добра» діти із задоволенням інсценували оповідання письменника, виконували танці за сюжетами його творів. А педагоги закладу взяли активну участь у проведенні методичного мосту з проблеми «Інтеграція освітнього процесу в закладі дошкільної освіти на засадах спадщини В. О. Сухомлинського».

Кульмінацією методичного мосту стало виконання гімну педагога, який написали музичні керівники.

Мрійте! Вірте, творіть, досягайте, сподівайте­ся! Давайте дітям шанс стати щасливими вже сьогодні!