Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради

Відбулася нарада керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти м. Білої Церкви

 

28 вересня 2018 року відбулася нарада керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти м. Білої Церкви під головуванням начальника управління освіти  і науки Ю. Ф. Петрика, у ході якої було розглянуто низку актуальних питань, а саме:                          

1. Про результати перевірки тарифікаційних списків педагогічних працівників закладів освіти міста, підсумки роботи міської тарифікаційної комісії.

2. Особливості роботи школи І ступеня за новим Державним стандартом початкової освіти в умовах реалізації концепції «Нова українська школа» закладів загальної середньої освіти м. Біла Церква.

3. Про стан профорієнтаційної роботи з учнями/вихованцями в закладах загальної середньої  та позашкільної освіти.

Насамкінець наради в ході оперативного інформування було обговорено порядок зарахування дітей до 1 класів на 2019/2020 н. р. відповідно до вимог чинного законодавства України, про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти згідно з рішенням виконавчого комітету від 25.09.2018 року, про початок кампанії ЗНО-2019, про оформлення технічних паспортів на будівлі закладів освіти, роботи в осінньо-зимовий період та про дотримання вимог с. 31 Закону України «Про освіту» й листа Міністерства освіти і науки України від  26.06.2018 року № 1/9-407 «Щодо недопущення політичної агітації в закладах освіти».« повернутися до списку новин