Тематичний тиждень «Кольорова планета Земля» В ЗДО (ЦРД) №18 «Ясочка»

Дата: 27.04.2020 15:31

«Кольорова планета Земля.

Кольорові ліси і поля.

В руки ти її візьми.

Збережи. Збережи. Збережи!»

Під таким гаслом було організовано дистанційну роботу педагогів з батьками та дітьми в ЗДО (ЦРД) № 18 «Ясочка». Для роботи з дітьми пропонувались, підготовлені вихователями,  презентації про тварин, методичні рекомендації щодо ознайомлення з рослинами. Заодно малеча вивчила правила бережного поводження в лісі, в парку. Коли вони слухають оповідання про мурах, птахів, вивчають вірші про гриби, веснянки, то розуміють, що у природи є жива душа. Природа, як і люди живе, радіє весні. Ця весняна метушня  принесла усмішки на обличчя малечі. Діти передали свою енергію природі через малюнки та посаджені квіти і дерева, через незламану гілку, і не вирвану квітку. Тоді усе навколо прокинеться та оживе.