Всеукраїнська акції "Запали свічку" пам'яті жертв Голодомору, БЗШ №5

Участь учнів 3-4 класів БЗШ І-ІІІ ступенів №5 у

Всеукраїнській акції "Запали свічку" пам'яті жертв Голодомору

Пекельні цифри та слова
У серце б’ють, неначе молот,
Немов проклятий ожива
Рік тридцять третій.
Голод… Голод…

Щороку в Україні у четверту суботу листопада у пам'ять про мільйони жертв Голодомору, які загинули мученицькою смертю від голоду у 1932-1933 рр., запалюють свічки. Понад півстоліття замовчувалася найстрахітливіша трагедія українського народу – штучний голодомор. Лише через десятки років людям було надано право без боязні згадати та розповісти своїм дітям, онукам, правнукам про той страшний 1933 рік. Саме він став найчорнішим у літописі багатостраждальної української землі. Моторошно перечитувати спогади тих, хто був свідком тієї страшної трагедії і кому пощастило вижити.

27 листопада учні 3-4 класів долучилися до Всеукраїнської акції «Запали свічку» і хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих. Поминальні молебні мають правитися не тільки в церквах і соборах, а й у наших душах.