І етап Міського турніру з шашок «Цікаві шашки» у ДНЗ № 7 «Орлятко»

Дата: 29.03.2021 15:24

З метою підвищення в дітей інтересу та мотивації до гри в шашки, популяризації інтелектуальних видів змагань, організації дозвілля дітей в закладі дошкільної освіти №7 «Орлятко», 26.03.2021р. відбувся I етап Міського турніру з шашок «Цікаві шашки» серед дітей старшого дошкільного віку. Адже діти вчаться грати в шашки вдома з батьками, дідусями, братиками, сестричками. Також упродовж року ми проводимо ігри в нашому дошкільному закладі, тому у наших вихованців є змога постійно удосконалювати свої вміння. У турнірі брали участь вихованці груп старшого дошкільного віку «Подоляночка», «Волошка», «Суничка». Дівчата та хлопці проявили недитячу витримку і гідно продемонстрували свої вміння та навички у грі в шашки, а головне - боролися чесно. Зрозуміло, що проводити змагання серед дітей дошкільного віку досить складно. Адже діти маленькі, часто досить емоційно сприймають усе, що відбувається під час змагань.

На щастя сьогодні всі були в доброму настрої, і наш турнір пройшов весело та захопливо. За участь у змаганні всі діти отримали невеличку винагороду, а саме медалі, проте заслужену перемогу отримала вихованка групи «Подоляночка» Дейнега Анна Сергіївна.