Участь вихованців санаторного  закладу  дошкільної освіти  №23 «Дзвіночок» в онлайн параді вишиванок «Одягни свою вишиванку»

Сьогодні українці святкують національне свято самобутньої, неповторної, барвистої українськоїкультури - День вишиванки. Цього дня дорослі та дітки нашого садочка були одягнені в неперевершену окрасу гардеробу кожного українця. Українська вишиванка – це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Цього року діти святкують разом з батьками вдома. Одягаючи свою вишиванку, ми демонструємо не лише її красу й унікальність, але й засвідчуємо нашу єдність та приналежність до славної української культурної традиції.