«Музичний Сонях» скликає юні таланти!

Дата: 17.02.2020 15:17

Традиційно у лютому всіх поціновувачів вокального мистецтва збирає конкурс юних виконавців естрадної дитячої та юнацької пісні «Музичний Сонях – 2020», організаторами якого є управління освіти і науки Білоцерківської міської ради та Центр позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник». Цього року представили свої мистецькі таланти 40 учасників, серед них: солістів – 31, дуетів – 3, тріо – 1.

У конкурсі взяли участь такі заклади загальної середньої освіти: БНВО «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня», гімназія №2, ліцей «Білоцерківський колегіум», БНВО «Ліцей-МАН», БНВО «ЗОШ №15-ДЮСОК», БСПМШ №16, БСШ №1, 9, 12, БЗШ №4, 5, 6, 7, 11, 18, 20, 22,  БСЗШ №19.

Конкурс проходив у два тури. Журі визначило 12 дипломантів І туру, які були нагороджені дипломами. Інші учасники (40 виконавців) пройшли до ІІ туру і 13 лютого 2020 року зустрілися у фіналі конкурсу «Музичний Сонях – 2020»у гостинному залі БСПМШ №16.

Ведучими на святі були учні БНВО «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня», вихованці театральної студії «Пролог» (керівник – Яковенко Т.С.)  Центру позашкільної освіти «Соняшник».

Перемогу в конкурсі здобули: у І віковій категорії – Костюк Адель (БЗШ №18), у ІІ віковій категорії – Гаврильченко Артем (БЗШ №11), у ІІІ віковій категорії – Хворостяна Дарія (БСПМШ №16) та Некрасов Даниїл (БЗШ №4). Серед дуетів кращими стали дует у складі сестер Крістіни та Даніели Ямпольських (БЗШ №18).

Учасників фіналу конкурсу привітала головний спеціаліст відділу позашкільної освіти та виховної роботи Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Марія Миколаївна Люлька.

Переможці та призери конкурсу були нагороджені грамотами управління освіти і науки, а учасники І вікової категорії також отримали книги.