Флешмоб: "У здоровому тілі - здоровий дух" від вихованців закладу дошкільної освіти №22 "Ластівка"

На передодні Дня захисту дітей, в закладі дошкільної освіти №22 «Ластівка», відбувся флешмоб «В здоровому тілі –здоровий дух». Бути здоровим — це зовсім не грати мускулами та доводити всім, що ти — найсильніший, а вести активний спосіб життя. І  нам допомогли переконатися, що у здоровому тілі — здоровий дух,  вихованці та їх батьки. Діти із задоволенням каталися на роликах і ковзанах; влаштовували перегони на самокатах, велосипедах; грали в бадмінтон, класики, вибивного; стрибали на скакалках; випробували себе на гнучкість  і навіть влаштовували водний туризм. І дорослі, і малі отримали незабутні емоції, цікавий досвід, приплив енергії. Тому ми впевнені, що наші вихованці виростуть сильні, дужі, витривалі.