День безпечного Інтернету. БЗШ №21

Дата: 11.02.2021 15:00

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Цей день проводиться з метою залучити до безпечних дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більше того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

До Дня безпечного Інтернету у БЗШ №21були проведені заходи: «Безпечний Інтернет та соціальні мережі», «Які загрози несе нам Інтернет?», «Безпечна подорож Інтернетом», «Корисним чи шкідливим є для нас Інтернет?», де учні прослухали інформацію про День безпечного Інтернету, переглянули відеоролики та виконали інтерактивні вправи, а учнівське самоврядування організувало виставку газет під гаслом «Safer Internet Day».

Маємо надію, що цей день навчив учнів правилам поведінки в Інтернеті, ознайомив із загрозами, що несе Інтернет та відзначив позитивні моменти користування мережею.