Міжнародний день рідної мови у БСШ №1

Дата: 23.02.2021 14:59

21 лютого - Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови - засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.

22 та 23 лютого в Білоцерківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням слов'янських мов пройшли заходи, присвячені цьому святу. Цікавими та пізнавальними вікторинами, іграми, конкурсами класоводи 2-4 класів не лише розважили дітей, а й надали нові знання та вміння.

Сьогодні ми є свідками відродження української мови. Вона заграла усіма барвами мелодійного українського слова в нашому закладі. Люблячи і вивчаючи рідну мову, учні виявляють свідоме бажання бути гідними громадянами своєї держави.