НЕВ'ЯНУЧИЙ ВІНОЧОК ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ, БСШ №1

Дата: 01.02.2021 14:55

Кров під Крутами не була пролита марно. З неї, наче з безсмертя, розцвітають пелюстки Волі. Вони є прикладом для сучасних воїнів – тому що були такими ж завзятими тоді, у 1918-му, як ті, кого ми назвали кіборгами, в 2014-2015 роках. Вони, герої Крут, були першими "кіборгами" у нашій історії. В медіацентрі школи БСШ №1 оформлено книжкову розкладку «Нев’янучий вінок пам’яті героїв Крут», де зібрано літературу про подвиг юнаків, на інформаційному стенді школи розміщені матеріали, які розкривають ці буремні події, а в приміщенні бібліотеки учні 9-б класу (класовод Передервй Т.А.) разом із завідуючкою шкільним медіацентром Шабановою Л. О. провели патріотичну бесіду "Згадаємо юність, що згоріла в Крутах", переглянули відеоматеріали.