Виставка „Чарівна осінь“ у ЗДО №35 "Вербиченька"

Дата: 29.09.2020 14:47

5.2.пороб..jpgТихенько, немов якась таємнича гостя, підкралася осінь. Її оксамитовий запах непомітно розпливається садочком, лоскочучи всіх його мешканців срібними павутинками бабиного літа. Усе кругом наповнилося чарівними барвами осені...

Кожен дошколярик у передчутті осіннього свята. Свята, готуючись до якого, можна проявити свої осінні фантазії та уміння в поробках із природного матеріалу та насолодитися золотими кольорами осені, запахом осінніх дарів. У нашому закладі вже стало традицією влаштовувати виставку «Чарівна Осінь». І в цьому році діти, батьки, вихователі з великим задоволення  також поринули у світ творчості та фантазії і виготовили найрізноманітніші композиції, намагаючись передати красу щедрої осені. У зв’язку з карантинними обмеженнями,  була влаштована не загальна виставка, а маленькі міні-виставки в кожній групі. Ми з задоволенням пропонуємо вам відвідати їх он-лайн!