Засідання  комісії  Ради профілактики з питань підліткової злочинності

Дата: 09.12.2019 14:47

05 грудня 2019 року в Білоцерківському закладі загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ступенів з інституційною формою навчання №1 відбулося планове засідання комісії Ради профілактики з питань підліткової злочинності. У заході взяли участь Зінченко В.М. - головний спеціаліст відділу загальної середньої освіти управління освіти і науки, Корнієнко Л.В. – директор Навчально-методичного центру практичної психології управління освіти і науки,     Степаненко Л.С. – спеціаліст БССД, лейтенант поліції  Музиченко І.В., фахівець соціальної служби дітей у справах сім'ї та молоді Стороженко Т.С., адміністрація та соціально-психологічна служба закладу, класні керівники 8-12-х класів. Директор закладу Панкоша К. Л. презентувала систему роботи школи з питань профілактики правопорушень та злочинності,  поінформувала про ситуацію правопорушень  у закладі, причини здійснення злочинів, розповіла про правопорушення учнів, які стоять на внутрішкільному обліку. Класні керівники доповіли про пророблену роботу зі школярами, які потребують особливої педагогічної уваги. На засідання комісії було запрошено разом із батьками 13 учнів, які перебувають на обліках ВШО, БСЮП, ССД. У ході засідання проведено профілактичні бесіди з учнями, які перебувають на внутрішкільному обліку та порушують дисципліну, режим закладу. Надані відповідні поради батькам щодо виховання дітей та виконання своїх батьківських обов’язків.  Зінченко В.М., головний спеціаліст відділу загальної середньої освіти управління освіти і науки, наголосив на необхідності  приділяти  більшу увагу питанню пропусків уроків учнями без поважних причин. Слід оперативно інформувати батьків дітей про подібні факти, викликати їх на засідання шкільних рад профілактики, тісніше співпрацювати з соціальними працівниками  БСЮП, спеціалістами служби у справах дітей. Важливо залучати учнівську молодь до занять у гуртках, секціях, факультативах у позаурочний час. Така профілактична робота сприяє активізації освітнього та виховного процесів у закладі та підвищенню рівня відповідальності батьків за виховання дітей.