Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в ДНЗ № 35 "Вербиченька"

Дата: 20.11.2020 14:41

на сайт 333.jpg

Ми обачними зростаєм - правила поводження з вогнем вивчаєм

20.11.2020 року в закладі дошкільної освіти №35 «Вербиченька» було проведено тематичний день пожежної безпеки.

Метою проведення «Тижня пожежної безпеки» є поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань пожежної безпеки; формування розуміння цінності власного життя та здоров'я серед дітей та батьків; відчуття небезпеки щодо вогню, електричного струму; розуміння необхідності виконання правил пожежної безпеки; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я під час надзвичайних ситуацій. Для формування у дітей навичок оптимальних дій під час пожежі, педагогами було застосовано різноманітні форми та методи виховної роботи, у тому числі інтерактивні, практичні, проблемно-пошукові тощо.

Під час «Тижня пожежної безпеки» було проведено наступні заходи:

• поповнено та оновлено матеріали куточка протипожежної безпеки;
  • проведено тематичні заняття з ознайомлення з природою «Лісова пожежа», з сенсорики - "Кицькин дім», з малювання - «Пожежна машина», «Пожежна драбина», з ознайомлення з довкілля - «Пожежний потяг мчить на допомогу», «Будь обережний з вогнем»,  «Вогонь буває різний», з образотворчої діяльності - «Будиночок для котика Мурчика», з основ економічної культури - «Електрика та електроприлади», з конструювання - «Пожежна частина. Як уникнути  пожежі», тощо;
  • моделювання  та розігрування  проблемних  та  ігрових  ситуацій;
  • бесіди «Сірник малий і той шкоди наробить», «Оповідка  про  лихий  вогонь», «Правила безпеки при пожежі»;
  • сюжетно-рольові та дидактичні ігри;
  • оформлено виставки дитячих малюнків на тему «Вогонь – не жарт».

Колектив дитячого закладу впевнений, що завдяки спільним зусиллям у справі охорони життя і збереження здоров'я дошкільнят можна не тільки захистити їх від небезпеки, а й закласти основи безпечної поведінки, підготувати до подальшого більш самостійного життя.