A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
Київська область

Турнір з шашок  в ДНЗ № 35 “Вербиченька”

Дата: 17.02.2020 14:36
Кількість переглядів: 87

Ніхто з батьків не стане сумніватися в необхідності інтелектуального розвитку дітей.
Шашки- саме та гра, яка допоможе хлопчикам і дівчаткам виробляти навички логічного мислення, і не тільки. Навчитися грати в них ніколи не пізно, і, до того ж, їх правила дуже прості для засвоєння. Тому багато дітей чудово розбирається в основних принципах даного розумового заняття.
Гра в шашки - це одночасно і спорт, і дозвілля, і творчість. Вона виховує у дітей важливі для майбутнього життя риси характеру, дозволяючи суттєво розвивати здібності мозку мислити і швидко приймати рішення. Не дарма ця древня і мудра гра набула широкого поширення на всіх континентах.
Дітей дуже корисно вчити грати в шашки в силу багатьох причин, в результаті чого у них чудово розвивається: об'ємне мислення; логічний аналіз; увага і пам'ять; здатність швидко концентруватися; самодисципліна; абстрактне мислення; кмітливість; наполегливість і рішучість.
Діти, які вчаться гри у шашки, демонструють добре розвинену творчу уяву, оскільки у грі треба вміти передбачати подальші ходи противника, моделювати ситуації, розробляти відповідні стратегії. Дитина навчається думати образами і запам'ятовувати ці уявні картини, передбачаючи різні варіанти вибору. Крім того, ця гра сприяє розвитку самокритичності, адже, програючи партію в шашки, діти вчаться адекватно реагувати на поразку.
Ось і у нас в садочку діти залюбки граються у шашки, а 11.02.2020р. відбувся шашковий турнір між старшими дошкільниками групи 4 та групи 5. Всі діти показали гарні результати і були нагороджені медалями за участь у турнірі, а переможцем був визнаний Шпирка Богдан, який отримав ще й почесний диплом!!! Вітаємо всіх учасників і бажаємо їм подальших успіхів та перемог!!!


« повернутися

Вхід для адміністратора