Онлайн-вибори Президента школи (БЗШ №3 ім. Т. Г. Шевченка)

Дата: 10.11.2020 14:32

9 листопада  в нашій школі відбулися вибори Президента на 2020-2022 роки.  Вони проходили онлайн, оскільки учні навчаються дистанційно. Заяви на участь подали два кандидати: Хміль Софія ( учениця 8 – Б класу) та Багнюк Софія ( учениця 9 – Б класу). Учні 5-10-х класів  та вчителі мали можливість ознайомитися з передвиборними програмами  кандидатів щодо покращення та вдосконалення шкільного життя та їх відеозверненнями до виборців, які були розміщені у соціальних мережах.

Після тижневого агітаційного марафону пройшли відкриті демократичні онлайн-вибори.  Участь у яких взяли  177 учнів  та 15 педагогічних працівників.  Кожний виборець мав змогу один раз заповнити Гугл-форму в середовищі Classroom. Результати голосування були оформлені у вигляді діаграм, на яких чітко  були вказані вподобання усіх виборців: Хміль Софія – 113 голосів, Багнюк Софія -  75 голосів, незараховані – 4 голоси (невірно заповнена гугл – форма)

За результатами  волевиявлення учнів та педагогічних працівників  Президентом школи стала учениця 8 – Б класу Софія Хміль, яка набрала  113 голосів, випередивши Софію Багнюк ( ученицю 9 – Б класу) на 75 голосів. Вітаємо переможницю! Бажаємо натхнення, цікавих задумів та творчих злетів!