День відкритих дверей у білоцерківських юннатів

Для малюків та учнівської молоді Білоцерківщини на базі Ценру екологічно-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради 9 вересня 2020 року відбувся День відкритих дверей.

Відбулася яскрава презентація роботи гуртків Центру. Педагоги закладу познайомили дітей та батьків з роботою закладу позашкілля, провели екологічні ігри, майстер-класи, експериментально-творчі досліди, виставки художніх робіт.

Надзвичайно цікавим та захоплюючим було спілкування  діток із тваринами живого куточка: декоративними кроликами, морськими свинками, хвилястими папугами.

Під час презентацій діяльності гуртків - їх у Центрі цьогоріч вже більше 20 (зокрема, додалися гуртки «Екологічна журналістика», «Юні квітникарі») - дітлахи мали можливість обрати гурток за своїми вподобаннями.

Набір дітей у гуртки продовжується, тож ЦЕНТ БМР чекає

на природолюбів та природознайок.

Будь ЕКО разом з нами!