Тиждень здоров’я «Здоровим будь!» в ДНЗ (ЦРД) №18 «Ясочка»

Дата: 29.09.2020 14:27

Дружній, міцній родині вихованців закладу дошкільної освіти (центру розвитку дитини) №18 «Ясочка» до снаги будь-яка справа!

Хто б міг подумати, що в садок завітають Королева Вірусія і її піддані Віруси. Ці непрохані гості хотіли образити всіх дітей і дорослих. Тому наші діти хоробро стали на захист свого здоров’я. Допомагали дітям виховувати прагнення бути здоровими та формувати звичку піклуватися про своє здоров’я: театральна вистава «Бій із Хворобами», спортивні ігри «В ігри граємо – вірус проганяємо», сюжетно-рольові ігри «Лікарня», «Аптека». А як сміливо Принц Сила  переміг у бою Короновіруса і захистив Принцесу Здоровинку. Цікаво пройшли бесіди-ігри зі старшою медичною сестрою: «Усім відомо: це чудово, коли ти і ми здорові». А також вихователі презентували відеоролик «Про коронавірус дітям. Усе, що ви хотіли розповісти, але не знали як».