Вітаємо учнів і педагогів Білої Церкви - переможців Всеукраїнського поетичного конкурсу «Білий голуб»

Дата: 02.07.2020 14:26

Національний авіаційний університет підбив підсумки Всеукраїнського поетичного конкурсу «Білий голуб» серед учнів 5-8 класів, 9-11 класів і студентів віком до 20 років, який проходив протягом березня-червня 2020 року. Модератор конкурсу – директор Інституту інноваційних освітніх технологій Наталія Муранова. У конкурсі взяли участь 80 юних творців із Волинської Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Луганської, Одеської, Херсонської, Хмельницької, Чернігівської областей та міста Києва.

Компетентне журі  відмітило роботи юних літераторів і Білої Церкви, а саме: учня 10 класу  Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 Міняйла Михайла (І місце) та гуртківців Білоцерківського навчально-виховного об`єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 – дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб» Ільченко Марії (І місце), Дегтяренко Марії-Лурдес та Рудійко Анастасії (ІІ місця), Бутовенко Олександри, Братуся Богдана та Котовщик Ілони (ІІІ місця). Усі учасники та їхні наставники - Карпенко Світлана Василівна, Дідківський Володимир Іванович - відзначені заохочувальними дипломами та призами. За результатами конкурсу буде видано альманах творчості юних літераторів «Білий голуб».

Вітаємо переможців та бажаємо творчих успіхів!