Виставка новорічно-різдвяних композицій Майстерня Дідуся Мороза - «Зимовий вернісаж» в ДНЗ №33 "Калинка"

Дата: 17.12.2020 14:21

У грудні в ДНЗ №33 проводиться традиційна щорічна виставка новорічно-різдвяних композицій  Майстерня Дідуся Мороза - «Зимовий вернісаж».

Поспішає зима, поспішає,

Підганяє мороз, холоди:

Скоро, скоро з далекого краю

Рік Новий завітає сюди.

Традиція робити іграшки на ялинку та інші новорічні прикраси  своїми руками з’явилася разом із самою ялинкою. Чому б сьогодні не повернутися в ті часи, коли вся родина збиралася у вітальні і кожен фантазував, майстрував прикраси та іграшки з різних підручних матеріалів. Так народилася ідея виставки поробок дітей і батьків Майстерня Дідуся Мороза - «Зимовий вернісаж, яка створила атмосферу свята в нашому закладі.

Виставка охоплює майже все розмаїття жанрів. Усі родини проявили творчість, неповторність та індивідуальність. У результаті всі поробки – це справжні витвори мистецтва. Приміщення закладу насичені справжніми ароматами та фарбами зими, а шедеври, створені руками батьків та дітей, дарують радість. Колектив дитячого садочка дякує активним батькам за сприяння у створенні виставки та вітає всіх З Новим роком!