Тиждень з безпеки життєдіяльності дітей в ДНЗ №14 «Оксанка»

Дата: 22.11.2019 14:19

Здоров’я, його охорона та зміцнення, безпека дітей повинні бути життєвою стратегією, пріоритетом у роботі дошкільного закладу. З цією метою в період із 18 по 22 листопада в ДНЗ №14 «Оксанка» проведено Тиждень з безпеки життєдіяльності дітей. Під час проведення Тижня безпеки використовувались різні методи і прийоми роботи з дітьми, а саме: бесіди, розповіді, розгляд картин із серії "Природні явища", "Обережно, вогонь!", "Абетка пішохода", "Малюкам про пожежну безпеку"; читання художніх творів, сюжетно-рольові ігри, дидактичні ігри, моделювання ситуацій, драматизації казок, екскурсії. Діти запам’ятали правила пожежної безпеки, поводження з електроприладами, сірниками, тваринами, небезпечними предметами, незнайомцями. 22 листопада проведено тренування персоналу ДНЗ у діях на випадок пожежі з елементами евакуації працівників, дітей, гасіння пожежі.