Рідному місту - 988 років

Дата: 14.09.2020 14:16

Компанія SOFTPRO презентувала програму ведення містобудівного кадастру у  місті Біла Церква | Smart City10-11 вересня в школі БЗШ № 5 проводилися заходи до Дня міста.

Учні  2-5 класів здійснювали уявну подорож за станціями «Люби, вивчай свій рідний край». Про славне історичне архітектурне минуле рідного  міста учні 6-11 класів дізналися на годинах спілкування «Пам’ятки та архітектурні споруди Білої Церкви». У фоє школи було організовано виставку малюнків «Улюблений куточок рідного міста» (2-4 класи). Учні 4-6 класів проявили свою креативність у конкурсі малюнку на асфальті «Місто над Россю. Для учнів 7-8 класів кандидат історичних наук, почесний краєзнавець України Перерва Володимир Степанович проводив пішохідні екскурсії на теми: «Щит і меч Київської Русі », « Козацька Біла Церква».