Міський онлайн-конкурс «Хотіла б я піснею стати...»

Дата: 25.02.2021 13:28

З нагоди 150-річного ювілею визначної української поетеси Лесі Українки та з метою популяризації її творчої спадщини Центром позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник» та Управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради було проведено міський онлайн-конкурс «Хотіла б я піснею стати...».

Художня палітра творчості поетеси дозволяє щоразу більше заглиблюватись у її мистецький світ. Про те найбільш натхненними є твори написані для дітей, де вона змальовує красу рідної природи, допитливу дітвору. Стиль письменниці формує мовні смаки дітей, стимулює інтерес до читання, малювання, написання творів, віршів, наводить на глибокі роздуми.

Свої роботи, натхненні творчістю Лесі Українки, презентували учні 16-ти закладів загальної середньої освіти м. Біла Церква, а саме: БЗШ № 3, 4, 5, 7, 11, 18, 22, БСШ № 1, 9, 12, БСПМШ №16, БЗШ №19, БНВО «Ліцей - МАН», Ліцей «Білоцерківський колегіум», БЗСОІФН №1, ЦПО «Соняшник».

Журі конкурсу у складі: Щербини Н.І. (голова журі), Дудчик І.Д., Чубачкіна Л.М., Гаврилюк О.І. (члени журі) визначили переможців конкурсу.

Роботи оцінювалися за такими критеріями: рівень володіння технікою виконання, творчий підхід до виготовлення роботи, повнота розкриття теми, цілісність художнього враження, оригінальність твору.

Більшість конкурсних робіт відповідали заданій тематиці, відрізнялися майстерністю, фантазією, гармонією кольорів, композиційною оригінальністю.
Але, поряд з цим, частина робіт має низку недоліків, зокрема, невідповідність робіт умовам конкурсу, низька якість виконання, відсутність заявок, підписів робіт та ін.

Щиро вітаємо переможців та учасників конкурсу! Бажаємо творчого натхнення і нових перемог!

ПРОТОКОЛ КОНКУРСУ