Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради

Відбулася стратегічна сесія педагогічних працівників м. Білої Церкви з обговорення розвитку галузі до 2027 року

Відбулася стратегічна сесія педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти з обговорення стратегії розвитку галузі до 2027 року.

Розпочався захід з доповіді начальника Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Петрика Ю. Ф. з теми «Аналіз функціонування системи освіти м. Білої Церкви протягом 2014-2018 років: результати, сильні і слабкі сторони, перспективи».

У ході обговорення змісту матриці SWOT-аналізу системи освіти Білої Церкви та стратегічних напрямів розвитку галузі до 2027 року керівники закладів освіти міста як пріоритетні визначили створення безпечного освітнього середовища в закладах освіти всіх типів і форм власності, реалізацію концепції «Нова українська школа», створення мережі академічних ліцеїв у строки, встановлені чинним законодавством України та утвердження престижу педагогічної професії.

Насамкінець учасники сесії ухвалили стратегічні напрями розвитку галузі освіти до 2027 року (додаються).« повернутися до списку новин