Вихованці «Екологічної журналістики» пізнають світ

Дата: 16.10.2020 13:18

D:2020-2021ДЛЯ УОН16.10ЕКОЛОГІЧНА ЖУРНАЛІСТИКАDSCF6288.JPGЕкологічне мислення – основа для безпечного сучасного життя людства. Молодь у своїй більшості правильно сприймає екологічні ідеї, має намір у майбутньому їх втілювати.

На заняттях з «Екологічної журналістики» (керівник – Н. Челнокова) на базі Центру еколого-натуралістичної творчості БМР діти різного віку, учні білоцерківських закладів освіти, отримують орієнтири екологічного життя, формують свої власні життєві установки. Вихованці Центру дізнаються як про поняття з екології - «заповідні зони», «клімат», «Червона Книга України», так і зі сфери журналістики – «періодика», «соціальні мережі», «актуальність» тощо. Під час знайомства юних натуралістів із новими для них поняттями було започатковано кілька цікавих тем та проєктів. Наприклад, для молодших вихованців - «Малюємо рідкісних тварин», «Селфі-фото із моїм улюбленцем». Для середньої та старшої ланки - «Обираю_ЕКО_життя», а також «Осінній календар журналістів-юннатів», на основі якого відбуваються заняття протягом осіннього періоду, не виключаючи канікулярного етапу (зустрічі із вихованцями часто відбуваються на свіжому повітрі, на прилеглій території закладу). Гуртківці займаються розробкою календаря, який торкається важливих визначних дат у сфері екології, дізнаються про нові екологічні проєкти в Україні, в світі. Зокрема в ігровій формі розпізнали інформацію про цікаві екологічні проєкти у місті Біла Церква («ЕкоГерой», «SmartGreenBC»). А також – про перспективний білоцерківський проект «Місто-Парк», і мають намір у майбутньому взяти в ньому участь. Заняття у гуртку розподіляються таким чином, щоби діти змогли у цікавій та практичній формі дізнатися, як поширюється інформація через засоби масової інформації, а також - про знання природознавчі.