Нагородження переможців міського етапу Всеукраїнської акції «Ліси для нащадків»

Дата: 13.11.2019 12:52

12 листопада 2019 року о 15.00 у приміщенні Білоцерківського Національного аграрного університету, в рамках співпраці Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради та кафедрою садово-паркового господарства БЦНАУ, відбувся майстер-клас «Принципи реконструкції архітектурних споруд та поєднання сучасного ландшафту у просторі історичного міста» для переможців міського етапу Всеукраїнської акції «Ліси для нащадків».

Учасниками заходу стали вихованці гуртка «Моя майбутня професія» та «Юні дослідники природи» Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради, учні Білоцерківської загальноосвітньої школи     № 11, Білоцерківського колегіуму, Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 – дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб».

Привітала гостей та учасників заходу кандидат сільськогосподарських наук, доцент Білоцерківського Національного аграрного університету, Олежко Олена Геннадіївна. Змістовною інформацією та навчанням щодо сучасних вимог архітектури та ландшафту провела Жихарева Катерина В’ячеславівна.

Яскравим акордом сьогоднішньої цікавої днини стала урочиста церемонія нагородження переможців міського етапу Всеукраїнської акції «Ліси для нащадків», яку провела директор Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради Катерина Гармаш.

Вітаємо переможців акції: третє місце – учениця Білоцерківського колегіуму Бількевич Валерія, друге місце – учениця БНВО «ЗОШ № 15 - ДЮСОК» Бернацька Катерина та перше місце – учень БЗШ № 11 Семенов Владислав.