Вихованці ДНЗ №19 «Кобзарик» під час карантину продовжують опановувати гру в шахи

Дата: 15.04.2020 12:49

Сьогодні вже не залишається сумнівів, що навчання дітей гри в шахи – це потрібно, цікаво і надзвичайно корисно!

Тому що навчаючись гри в шахи, дитина живе у світі казки, перевтілень звичайної дошки у шахівницю, а незрозумілих фігур – у чарівні, шахові. А ще,граючись, навчається аналізувати, порівнювати, класифікувати, робити висновки, з'ясовувати закономірності під час гри.

Також під час гри ми можемо виховуватинаполегливість, ініціативність, цілеспрямованість, самостійність, винахідливість, повагу і толерантність до партнера, прагнення самостійно досягти успіхів і вміння спокійно реагувати на свої невдачі у грі, позитивне ставлення до успіхів інших дітей.

Ось і зараз, під час карантинних заходів, педагоги радять батькам не забувати про мудру гру з багатовіковою історією.  І до гри залучаються усі члени родини.  Незалежно від того, грають в шахи на телефоні, на комп’ютері, на новесенькій шахівниці чи на старій потертій дошці, з бабусею, татом чи з братиком, кожен отримує неймовірне задоволення від гри. Тому, що шахи - це захоплення на все життя!