Привітання з Днем працівників позашкілля від начальника Управління освіти і науки БМР Петрика Юрія Федоровича

Дата: 25.09.2020 12:43

Шановні працівники позашкілля!

Вітаю Вас із професійним святом та висловлюю щиру подяку за вклад у розвиток унікальної ланки в системі української безперервної освіти – позашкілля! Кожен педагог-позашкільник – це неповторна особистість, котра має свій особливий талант, який заохочує дітей до навчання та творчості, здійснює виховання засобами високої культури, науки, мистецтва та спорту. Саме позашкілля у творчості та натхненні навчає та формує українську юнь. До Вас, шановні колеги, біжать дітлахи не тому, що треба, а тому, що їм цікаво, захопливо, емоційно й корисно.

Бажаю Вам міцного здоров’я, злагоди й любові, терпіння і мудрості, щоб ніколи не згасало світло Вашої душі, тепло Вашого серця до улюбленої професії, а Ваші устремління та справи дарували світові лише розум, красу, мир і злагоду.

Нехай кожен  день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються Ваші плани в ім’я щасливого майбутнього наших дітей!

Юрій Петрик,

начальник Управління освіти і науки