Вітаємо Кондесюк Тетяну Володимирівну з друком посібника

Дата: 16.09.2020 12:42

Кондесюк Тетяну Володимирівну

з друком ще одного її посібника, уже третього, котрий не лише вийшов у світ, а й має гриф МОНУ

Хрестоматію створено відповідно до чинної програми з української літератури для 11-річної школи (рівень стандарту).

Структуру посібника розроблено таким чином, що вона спрямована на комплексний підхід до вивчення літератури.

Окрім текстів, хрестоматія містить ще літературознавчі статті та рубрики "Словник незрозумілих слів", "Це цікаво!". Відповіді до рубрики "Підсумуй прочитане" розміщено на сайті видавництва в розділі "Методична підтримка": http://vesna-books.com.ua/.

Щодо практичної складової видання, то до уривків творів дібрані питання, які допоможуть учневі краще засвоїти прочитане, щоб потім самостійно попрацювати над текстом. У кінці кожного розділу для самоперевірки подані тестові завдання закритого типу, складені в форматі ЗНО.

Видання розраховане на учнів 11 класу, вчителів української літератури загальноосвітніх навчальних закладів та всіх, хто цікавиться захопливим світом літератури.