Дата: 27.12.2019 12:42

З 1995 року шефство над Спеціалізованим Обласним будинком дитини є традиційною справою школи №5. Щороку до Дня Святого Миколая волонтерський загін «Місія добра»  проводить акцію «Малятко», мета якої збір фруктів, солодощів; підготовка святкової програми для вихованців дитячого будинку. Ось і цього року учні потурбувалися  про своїх маленьких друзів. Напередодні дізналися у адміністрації Спеціалізованого Обласного дитячого будинку, що необхідно їхнім малюкам. Уся шкільна громада підготувала: солодощі, фрукти, дитячі книжечки, альбоми для малювання, вологі серветки, дитячу олійку, памперси, вушні палички.  23 грудня волонтери школи відвідали своїх маленьких друзів і привітали з Новим роком!

Учням школи й батькам, які взяли участь в акції “Малятко”, висловлюємо щиру подяку!!!