Вітаємо з перемогою у фестивалі-конкурсі мистецтв «Зіркова Фієста»!

Дата: 28.01.2021 12:39

У наш час бути популярним актором модно і престижно. Але діти не тільки тому прагнуть стати ними. Їх душа відкрита для всього нового, в силу віку гнучка і податлива. Театр для дітей - гра, в якій вони можуть приміряти на себе нові сучасні образи, втілити мрію стати кимось іншим. Тому театральна студія ЦЕНТ БМР (керівник Тетяна Юнцова), користується популярністю серед дітей та учнівської молоді м. Біла Церква, адже у них є можливість відвідувати заняття театрального мистецтва та удосконалювати майстерність новими цікавими знаннями.

Вихованці театральної студії ЦЕНТ неодноразово підкорювали сцени міста та області, а цього разу театральну сцену м. Львів (на жаль, дистанційно) на фестивалі-конкурсі «Зіркова Фієста».

Саме 22-24 січня 2021 року відбувся Всеукраїнський Багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Зіркова Фієста», де наші талановиті вихованці стали лауреатами І ступеня у номінації «Акторське та театральне мистецтво».

Вітаємо з перемогою! Нових злетів у світі Мельпомени!