Протипожежні тренування в ДНЗ (ЦРД) №12 «Джерельце»

Відповідно до річного плану роботи  в дошкільному навчальному закладі (центрі розвитку дитини) №12 «Джерельце» з 23 по 27 листопада проходить  Тиждень знань із основ безпеки життєдіяльності.

Метою його проведення було поліпшення якості освітнього процесу з питань особистої безпеки та захисту життя дітей; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей і батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя та здоров'я під час НС та в умовах карантину.

Серед різноманіття заходів із дітьми було проведене протипожежне тренування з виходом дітей через евакуаційні виходи з приміщення групи. Діти вчились швидко одягатися та проходити евакуаційними сходами. І їм це вдалося!!!