Онлайн  заняття «Розмалюю писанку, розмалюю» з дітьми середніх груп ДНЗ № 2 «Берегиня»

Дата: 16.04.2020 12:21

Наближається найсвітліше християнське  свято – Великдень.   Пасха – це свято радості для всіх: і для дітей, і для дорослих. Малеча з великим нетерпінням чекає пасхальні свята, ретельно готується до них.
          Сповідуючи звичаї, традиції українського народу педагоги середніх груп «Веселка», «Шипшинка», «Горобинка»  дошкільного навчального закладу №2 «Берегиня» провели онлайн заняття «Розмалюю писанку, розмалюю», на яких давали дітям початкові уявлення про святкування Великодня;  вчили  прикрашати плоску паперову форму яєчка різнокольоровими цяточками, візерунками; розвивали  інтерес до мистецтва української писанки; виховували   бажання старанно і охайно малювати, поважно ставитися до народних звичаїв.

Традиція писати на Великдень писанки існуватиме, поки житиме український народ. Тому дошкільнята  із задоволенням  робили  свою писанку до Воскресіння Господнього.