Андріївські вечорниці, БЗШ №11

Дата: 12.12.2020 12:12

IMG_7269

Найбільшим передноворічним святом, яке відзначається ще з часів Русі, вважається Свято Андрія Первозванного.  Щораз нові покоління приймають його за своє, продовжують та розвивають народні традиції.  Адже  кожен, хто сповнений любові до української спадщини,  звертається до народної скарбниці.

У Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №11 учні початкових класів дізналися про те, що Андріївські вечорниці супроводжувалися веселими співами, довгими дівочими посиденьками, знайомствами, що дівчата займалися таємним обрядом — проводили ворожіння на судженого, що Андріївські забави  дійшли до теперішнього часу без особливих змін.

Учитель 1-Гкласу Лінчевська Жанна Анатоліївна запросила всіх бажаючих на яскраве театралізоване дійство «Ой Андрію, даруй нам надію...» Воно відкрило перед учасниками та гостями дотепність, мудрість, гумор та щедрість талановитого українського народу, красу його традицій і обрядів!