Засідання педагогічної ради в ДНЗ №2 «Берегиня» з проблеми «Формування основ елементів математичних уявлень з дітьми раннього та дошкільного віку за інноваційними технологіями»

Дата: 24.02.2021 12:10

DSC_0329.jpg

У дошкільному навчальному закладі № 2 «Берегиня» проведено засідання педагогічної ради з проблеми «Формування основ елементів математичних уявлень з дітьми раннього та дошкільного віку за інноваційними технологіями».

З даної проблеми педагоги дошкільного закладу провели ряд інтегрованих занять, де розвивали у дошкільників логіко-математичні здібності шляхом використання інноваційних технологій з конструктором ЛЕГО; казок В. Сухомлинського; технологій системи ТРВЗ; методики М. Монтессорі, що забезпечували мотивацію дітей до пізнання через засвоєння знань, визначених програмовими показниками компетентностей дітей за програмою розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля».

На засіданні педагогічної ради була проведена ділова гра з теми: «Використання ігрових технологій з основ математичної грамотності під час організації освітнього процесу з дітьми дошкільного віку», в процесі якої педагоги закладу підвищили педагогічну майстерність з освітньої діяльності з використанням сучасних виховних і освітніх технологій під час пізнавальних процесів з сенсорно-пізнавального розвитку дітей раннього та дошкільного віку та ознайомилися з виставкою дидактичних посібників «Математична ігротека».