A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
Київська область

Підготовка до апробації Рамки безперервного професійного розвитку вчителів

Дата: 13.08.2018 12:04
Кількість переглядів: 139

Педагогічні працівники Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи I-III ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка Тарасюк Ніна Петрівна, Дудко Лариса Миколаївна, Поліщук Наталія Петрівна з 6 по 9 серпня 2018 року стали учасниками  семінару, організованого Міністерством освіти і науки України та Британською Радою в Україні з метою підготовки до апробації Рамки безперервного професійного розвитку вчителів на виконання наказу Міністерства освіти і науки від 29.11.2017 року № 1547 " Про апробацію Рамки безперервного професійного розвитку вчителів іноземних мов".

Учасники семінару - представники чотирьох областей: Київської, Одеської, Черкаської  та Чернівецької.

Мета семінару  - є безперервний професійний розвиток учителів, які є компетентними, вмотивованими, ІКТ грамотними, здатними до професійної рефлексії, відкритими до змін та новацій нової української школи, готовими допомагати учням розвивати життєві уміння.

В процесі семінару обговорювались складові професійної діяльності вчителів різних кваліфікаційних категорій та предметів, проводились тренінги, були вироблені пропозиції щодо змін до Типового положення про атестацію  педагогічних працівників.

Результатом роботи став проект "Рамка безперервного професійного розвитку вчителів."

Попередньо над створенням Рамки працювала творча група з 13 педагогічних працівників України, а учасники семінару обговорили зміст  та різні методики апробації Рамки в майбутньому.

Команда педагогів Білоцерківської природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка щиро дякує менеджеру освітніх проектів Британської Ради Вікторії Іваніщевій та тренеру Британської Ради Олександру Шаленку за організацію та змістовну співпрацю.


« повернутися

Вхід для адміністратора