Андріївські вечорниці в ДНЗ № 2 «Берегиня»

DSC_0024.jpg

Андріївські вечорниці - це веселе і колоритне дійство, жарти і сміх, який охоплює усіх: і малечу, і дорослих. Напередодні обрядового свята Андрія Первозванного у ДНЗ № 2 «Берегиня» були проведені тематичні розваги з дітьми старших груп «Андріївські вечорниці».

Діти грались в народні ігри, співали жартівливі пісні, виконували таночки, жартували, сміялися, розважалися, беручи на себе роль пана Калитинського та пана Коцюбинського.

Метою цього заходу було ознайомлення дітей  з оберегами української родини, пробудити інтереси до історії свого родоводу, української нації, її культури і побуту; виховувати глибокі почуття любові до батьків, роду свого; сприяти розвитку творчих здібностей дошкільнят, бажання берегти свою національну культуру.

Скільки патріотичних почуттів донесено до дітей через гру, українську традицію, гумор! Свято подарувало дітям, педагогам віру у світле майбутнє нашої України, бажання ще більше нести українську мораль до кожної української дитини.

Закінчились вечорниці куштуванням смачної калити в групах.