Допитливі дошкільнята ДНЗ № 2 «Берегиня» з користю для  свого розвитку проводять час на карантині

Дата: 27.05.2020 11:57

Дитині дошкільного віку, на відміну від школяра, потрібно допомагати організовувати власну діяльність. Чим  же зайняти чомучок вдома під час карантину?  Під майстерним керівництвом педагогів ДНЗ № 2 «Берегиня» батьки планують для дітей різні види діяльності  з урахуванням інтересів, можливостей, бажань  своєї дитини. Час, який зараз батьки проводять із малечею,  вони використовують  на різні ігри,  які розвивають логічне мислення, пам’ять, увагу; художньо-продуктивну  діяльность, під час якої  малюк має змогу втілити свої задуми та реалізувати творчі здібності;  на  спільні  справи, під час яких діти набувають життєвого досвіду. Запропоновані завдання сприяють  формуванню у дітей позитивного ставлення до навчання, вихованню впевненості у собі та своїх освітніх можливостях, що є важливою запорукою всебічного розвитку дитини.   Спільний час удома – чудова нагода для спілкування, якого нам усім бракує.